Miody

Kupując miód z naszej pasieki ,,Syta Pszczoła”, mają Państwo gwarancję jakości. Miód jest prosto z ula w 100% organiczny, posiada naturalny smak oraz aromat. Gwarantujemy uczciwość i profesjonalizm z naszej strony.

  • Każdy słoik etykietujemy ręcznie i przykładamy dużo starań, aby nasz miód prezentował się odpowiednio do jakości.
  • Na życzenie Klienta istnieje możliwość spersonalizowania słoików z miodem. Jesteśmy otwarci na różne sugestie:)
  • Zajmujemy się także przygotowywaniem drobnych upominków w postaci miodu, na przykład jako prezent dla gości weselnych.

 

Dane do przelewu

Denice Doreng

Redło 80/3

78-320 Połczyn-Zdrój

Numer konta:

29 1870 1045 2083 1051 9514 0001

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszym miodem, to serdecznie prosimy o kontakt za pomocą maila, sms’a lub po prostu telefoniczny (wszystkie dane kontaktowe podane są na górze strony) 🙂
Miód Rzepakowy

Przedstawiamy pierwszy tegoroczny miód, czyli rzepak z mniszkiem (chociaż analiza wykazała także obecność drzew owocowych (głównie wiśnie, trześnie) oraz wierzby). Smakuje słodko i kwiatowo, więc nada się dla wszystkich osób lubiących delikatne smaki. Pierwsze słoiki już uległy krystalizacji, dając efekt niezwykle kremowego i gładkiego miodu 🙂

Pozostałe produkty z naszej pasieki

Propolis

Propolis (kit pszczeli) ma niezwykle silne właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne. W zależności od przerobionej formy można uzywać go w różny sposób - od kremów przyśpieszających gojenie ran po ekstrakty propolisowe idealne np. na stan zapalny gardła.

Niestety ten produkt nie zawsze jest dostępny u nas w sprzedaży, prosimy o cierpliwość : )

Pyłek pszczeli

Pyłek pszczeli, czyli inaczej obnóże pyłkowe, to nic innego, jak pyłki zbierane przez pszczoły z kwiatów (mniszek lekarski, dziurawiec, rumianek itd.). Jest niezwykle zdrowy dla naszego organizmu ze względu na wysoką zawartość substancji biologicznie aktywnych. To prawdziwa bomba bioaminokwasowa i witaminowa.